Comenzi en-gros

CATROM CBD DISTRIBUTIE este principalul furnizor en-gros de suplimente și produse nutritive CBD derivate din cânepă.

Echipa noastră de producție este mereu în vârful acestei piețe în creștere rapidă, făcând îmbunătățiri atunci când este necesar și cu ajutorul partenerilor noștri creând noi produse de cânepă pentru a le oferi clienților noștri. Ne dezvoltăm și producem brandurile noastre la laboratoarele partenere din Spania și Austria .

De ce clienții dvs. vor iubi produsele noastre

Lucrăm cu companii de toate dimensiunile. De la corporații mari până la magazine locale de alimente naturale pentru sănătate, clinici veterinare până la centre naturale de wellness. Indiferent de afacerea dvs., iată de ce clienții dvs. vor iubi produsele noastre:

*Produsele CBD derivate din cânepă se bucură de o creștere uriașă a popularității. Datorită beneficiilor incredibile ale uleiului de cânepă, nenumărate persoane și-au îmbunătățit viața, iar cererea de suplimente de cânepă de calitate este în creștere!

*CATROM CBD DISTRIBUTIE are cele mai înalte standarde de pe piață, cu teste de laborator terțe, certificate la cerere și teste interne pentru calitate și valori, pentru a asigura doar cele mai bune pentru clienții noștri.

*Dobândiți atenția clienților dvs., oferind brandurile noastre, gata de a merge într-o selecție uriașă de dimensiuni, puncte tari și arome.

*Oferim o gamă completă de soluții pentru a vă ajuta afacerea să devină profitabilă în vânzarea suplimentelor de cânepă. Serviciile noastre includ opțiuni atractive Comenzi en-grosDistribuitorProducător PersonalizatEtichetare Privată și Dropshipping.

De ce să alegi CATROM CBD DISTRIBUTIE

Când veți cumpăra cu ridicata ulei CBD cu noi, veți colabora cu liderul în distribuția de produse derivate din cânepă și vă veți bucura de sprijinul uneia dintre cele mai robuste rețele de tranzacționare de pe piață. O piață care se bucură de o creștere puternică în ultimii ani. Suntem un singur ghișeu pentru produse de calitate testate în laborator de cannabidiol.

Oferim o selecție largă de produse la cel mai bun preț posibil, inclusiv uleiuri de vape, tincturi, concentrate, comestibile, cosmetice și multe altele de la branduri populare, precum Chiron Botanics , Naturel Desir , The Tree CBD , Hanafsan by Dr. Feuerstein , Hempions și multe altele.

Echipa noastră deține cunoștințe inegalabile și intime cu privire la cele mai populare și mai vândute produse CBD, și ne mândrim ca fiind cei mai importanți experți in cânepă și ulei CBD. Brandurile noastre sunt făcute cu mândrie de parteneri nostri de încredere.

Datorită experienței noastre unice și a rețelei de tranzacționare puternice, vă putem oferi o barieră scăzută la intrarea pe această piață lucrativă, în special în comparație cu multe alte companii de pe piață.

În plus față de bariera mică de intrare, oferim întreprinderilor un ajutor complet pentru începutul până la final în obținerea activității lor de suplimente de cânepă. Suntem aici pentru a vă ajuta pe tot parcursul procesului - succesul dvs. este succesul nostru!

Asistența noastră include o gamă largă de materiale de marketing, servicii de expediție și îndeplinire și alte servicii cu valoare adăugată.

Cum să începeți să comandați ulei de cânepă cu ridicata

Începeți să completați formularul de partener fără obligații . După ce l-ați trimis, specialiștii noștri vor lua legătura cu dvs. pentru a finaliza orice detalii și pentru a răspunde la toate întrebările dvs. Comanda dvs. va fi expediată imediat.

Vă rugăm să rețineți că trebuie să dețineți o societate legală în conformitate cu legile Statului Roman. Clienții internaționali trebuie să furnizeze licențe locale relevante și informații legale în conformitate cu legile și reglementările de bază ale operațiunilor lor.

Așteptăm cu nerăbdare să auzim de la dvs., să răspundem la câteva întrebări și, desigur, să împărtășim orice materiale educaționale pentru a beneficia angajații și viitorii clienți.